Co może zrobić Neurografika. Część I

Możliwości neurografiki w różnych sferach życia człowieka.

Otrzymujemy wiele pytań o to, jakie są możliwości Neurografiki. I ktoś nawet zastanawia się, czy linia neurograficzna może działać jako instrument mutagenny. Tak, są takie pytania. Ten artykuł został opracowany zgodnie z Twoimi pytaniami i ujawnia możliwości Neurografiki.

_________________________________________________________________________

Zmiany w świadomości i mózgu

A jeśli zadasz pytanie o to, jakie zmiany wprowadza Neurografika w życiu człowieka i jego świadomości? Mamy wiele informacji zwrotnych na temat tego, jak zmieniło się życie ludzi od początku tej metody. Wszystkie zewnętrzne przemiany życia zawsze zaczynają się od zmiany myślenia. A jeśli spojrzeć na to z punktu widzenia chemii i biologii, okazuje się, że linia neurograficzna naprawdę rozpoczyna proces w ludzkim ciele na bardzo głębokim poziomie. Oczywiście nie jest to mutacja. Ale to dość poważna ewolucja człowieka, która odbywa się poprzez świadomość.

Jeśli zwrócimy się do teorii metamodernizmu, to całe życie i wszystkie etapy rozwoju czegokolwiek mieszczą się w czterech ćwiartkach. Pasują również do czterech typów mózgu:

1. Mózg gadów – instynkty.

2. Limbic – inteligencja emocjonalna i energetyczne życie.

3. Kora Neo – Racjonalna Inteligencja.

A co z czwartym? Człowiek wciąż znajduje się w procesie ewolucji, czyli rozwoju. Oznacza to, że mózg może również mutować w inny sposób i stać się mózgiem wyższego poziomu.

Jak to się ma do neurografii? Linia neurograficzna ujawnia potencjał osoby poprzez możliwości jego mózgu. Wiele osób zaczęło ostatnio otwierać coraz więcej paranormalnych zdolności. A może wcale nie są paranormalne, ale po prostu normalne i w końcu powinny stać się naturalne w życiu codziennym?

Podczas rysowania neurograficznego wkraczamy w głębokie pokłady podświadomości, których zazwyczaj unikamy.
I stamtąd otrzymujemy te możliwości i zdolności, o których nie mogliśmy nawet pomyśleć w zwykłym życiu.

Odkrywanie nieświadomych/ukrytych motywów

Czasami zdarza się, że wynik rysowania neurograficznego nie zgadza się z tym, którego oczekiwaliśmy, co zamierzaliśmy. Neurografika pomaga odkryć podświadomość. Jeśli w podświadomości mamy jakieś motywy, które dotykamy i uwalniamy za pomocą algorytmu usuwania ograniczeń, to motywy te zaczynają aktywnie dążyć do realizacji. Na przykład dana osoba ma nielubianą pracę. Ale regularnie codziennie tam chodzi, ale w głębi serca chce być gdzieś nad morzem. Taka osoba zaczyna czerpać z tematu swojej pracy i nagle uświadamia sobie, że nie jest w pracy, ale na morzu. Jak to się może stać?

Neurografika pomaga uświadomić sobie nie to, czego teraz chcemy, ale te nasze motywy, które zgromadziły wystarczającą ilość energii. A jeśli wszystkie karty zbiegają się w jednym, aby człowiek dostał się do morza, to tam będzie. W ten sposób spełniają się nasze podświadome motywy.

Kiedy wynik nieco odbiega od pożądanego, na przykład chciałem 50 000 rubli, ale otrzymałem 45 000, to motyw nie został w pełni ujawniony. Ale to już wynik i należy przyznać, że jest powyżej zera.

Pracując z Neurografiką, człowiek staje twarzą w twarz z samym sobą, ze swoim wewnętrznym światem. I tu jest pewne ryzyko, które towarzyszy tym, którzy zaczynają się systemowo rozwijać. Na początku podświadomość i świadomość wchodzą ze sobą w konflikt. A potem okazuje się, że spełnia się zła rzecz lub nie do końca to, o czym myślała osoba.

Jedno możemy tu powiedzieć z całą pewnością, że w naszym życiu spełnia się coś, co na poziomie podświadomości zgromadziło wystarczająco dużo energii na swoją realizację i jest gotowe do wyjścia. W ten sposób nagromadzone pragnienia są uwalniane poprzez doświadczenie prawdziwych wydarzeń. A potem kolejnym krokiem dla człowieka jest całkowite zaakceptowanie siebie, łącznie ze swoją ciemną stroną, i zaplanowanie swojego życia z wykorzystaniem swojego twórczego potencjału.

Należy tutaj pamiętać, że algorytm usuwania ograniczeń z definicji usuwa ograniczenia. Dlatego jeśli już się na to zgodziłeś, powinieneś zaakceptować wszystko, co się dzieje. Możemy żyć według wzorców myślenia i zachowania, które zostały nam narzucone przez najbliższe otoczenie i społeczeństwo jako całość. Algorytm znoszenia ograniczeń przywraca nas do naszego człowieczeństwa, do nas samych.

W Neurografice istnieją trzy punkty uwagi, na które należy zwrócić uwagę podczas rysowania. Jest to kompletna obserwacja siebie, podczas której człowiek uczy się postrzegać bardziej subtelne energie, staje się bardziej wrażliwy na wszystko i rozwija w sobie cechy, które wcześniej nie były wymagane.

Rozwój pionowy

W Neurografice są kompozycje wertykalne, na przykład Neurodrzewo. Kompozycje pionowe umożliwiają wzrost i rozwój wszystkiego. Jednocześnie dają szybkie zmiany. Są recenzje, kiedy ludzie osiągnęli pożądany wynik bez ukończenia rysunku.

Przede wszystkim wiąże się z kształtowaniem i rozwojem osobowości. Ponadto w środowisku biznesowym stosuje się kompozycje pionowe, aby szybko zwiększyć tempo produkcji i pracę zespołową.

Osie pionowe pomagają człowiekowi dorosnąć, patrzeć na świat oczami osoby odpowiedzialnej i celowej.

Pion to temat, to ktoś, kto osiągnął w czymś wielkie wyżyny. To ten, który inicjuje akcję. Prosty człowiek na ulicy, którym od czasu do czasu może być każdy z nas, bywa w pozycji poziomej: połóż się na kanapie, oglądaj telewizję i nigdzie się nie ruszaj. To jest pragnienie powrotu w objęcia matki. To ruch w kierunku ziemi, szansa na ponowne przyjęcie energii matki i życie z niej. Pion odnosi się do energii ojcowskiej. To jest dyscyplina, męskość, wola. Pion daje nam siłę i niezależność.

Możliwość eksperymentów

Czasami podczas rysowania neurograficznego komuś może przychodzić na myśl inaczej rozłożyć prześcieradło. Na przykład narysowałem poziomo i postanowiłem obrócić go w pionie. Lub odwrotnie. Czy można to zrobić i co to daje?

Jesteśmy artystami i nikt nie może ingerować w proces naszej twórczości. Neurografika pozwala na eksperymentowanie. Warto zaobserwować: co się stanie, jeśli to zrobię. Jeśli taki zwrot odpowiada lub w jakiś sposób koreluje z tematem obrazu, możesz obrócić arkusz tak bardzo, jak chcesz. Najważniejsze jest, aby zawsze pamiętać o środowisku.

Jedyne, jakie eksperymenty nie są w Neurografice pożądane, to dekoracyjność rysunku. Wszelkie ozdobne elementy w czystej neurografii nie są mile widziane. W przeciwnym razie to już prosty NeuroArt.

Neurografia nie jest sztuką dekoracyjną. Nie jest to sztuka symboliczna, ale całkowicie abstrakcyjna. Dlatego należy unikać wszelkich zrozumiałych symboli.

Chęć wielu osób do rozwiązywania problemów zdrowotnych za pomocą Neurografiki można przypisać możliwości eksperymentów. Należy zauważyć, że Neurografika nie jest żadną terapią. Promuje tworzenie nowych połączeń neuronowych na zadany temat. Oznacza to, że zapewnia pożądaną przyszłość.

Ale jeśli mówimy ogólnie o zdrowiu, możesz z nim pracować za pomocą kolorów. Kolor to energia. Na przykład wszelkie choroby niedoboru oznaczają zimno i powinny zostać przekształcone za pomocą ciepła, czyli pomalowane na czerwono. Z drugiej strony choroby zapalne mają nadmiar ognia. Obowiązują do nich zimne kolory: niebieski, czarny.

Jeśli połączysz zdrowie i algorytmy Neurografiki, powinieneś zachować ostrożność. Ponieważ istnieją zasady bezpieczeństwa. Ale algorytm usuwania ograniczeń jest dobry pod każdym względem i ma zastosowanie do każdego tematu.

Osobiste przemiany

Oprócz rozwoju wertykalnego i osiągania celów, Neurografika zapewnia szerokie pole do osobistej transformacji. Po pierwsze, sam podstawowy algorytm jest zbudowany w taki sposób, że z każdym kolejnym etapem zagłębia się coraz głębiej w podświadomość. Aż do zjednoczenia z jaźnią, z absolutem.

Jak możesz zobaczyć osobistą przemianę w swoich rysunkach? Dzieje się tak, gdy wszystkie rysunki są do siebie bardzo podobne, tak jakby zostały narysowane niemal według szablonu lub nawet kalki. Jest to wskaźnik obecności ugruntowanych wzorców myślenia. Możesz je rozbić tylko regularną praktyką, tworząc nowe połączenia neuronowe.

Ale są oczywiście rzeczy, których nie można od siebie usunąć. Ja jestem. A potem człowiek zyskuje własny styl rysowania. Nawet profesjonalni artyści, zaczynając rysować neurografiki, stają w obliczu tego, że ich obrazy wychodzą do siebie podobne. Ale jeśli spojrzysz na prace kilku różnych artystów, ich pismo będzie inne. I nie da się pomylić zdjęć jednego z drugim.

Tworzenie wielowymiarowego obrazu świata

Gdy temat jest złożony, rysunek jest czasami bardzo rozbudowany. Czasami dochodzi do tego, że za górnymi warstwami nie widać już tego, co było na początku, na pierwszych warstwach. Niektórzy mogą się martwić.

Neurografika to praktyka proceduralna. Tutaj, oprócz wyniku, nie mniej ważny jest proces, podczas którego zachodzą u nas pewne przemiany. Dlatego ważne jest dla nas nie to, co widzą oczy, ale to, co dzieje się z nami w tej chwili. O to właśnie chodzi.

W Neurografice obowiązuje zasada: liczba linii decyduje o jakości wyniku. A im więcej warstw osoba jest w stanie zmieścić w swoim rysunku, tym bardziej wielowymiarowy obraz świata tworzy dla siebie. Im bardziej rozwinięty staje się jego mózg.

Oczywiście w każdym razie ważne jest, aby pamiętać o czystości rysunku. Jeśli wiele warstw powoduje zamieszanie i brud na arkuszu, powinieneś pomyśleć o rozpoczęciu nowego rysunku na ten sam temat, czyli przejść do sprawy. Ważna jest dla nas czystość rysunku. A stworzenie pięknego, czystego, wielowymiarowego rysunku to cud. I tak, aby jednocześnie wszystkie warstwy były łatwo postrzegane. Innymi słowy, przy tworzeniu projektów wielowarstwowych należy zachować estetykę.

Im więcej warstw osoba jest w stanie stworzyć i postrzegać, tym większe obciążenie poznawcze i intelektualne może dostrzec jego mózg.

Źródło: https://www.neurograff.com/post/neurographics-capabilities-1