Możliwości neurografiki w różnych sferach życia człowieka.
Zmień swoje otoczenie
Kiedy człowiek zaczyna regularnie angażować się w praktyki transformacyjne, zmienia się również jego myślenie i zachowanie. A potem jego otoczenie zaczyna się zmieniać. Dla wielu osób staje się nieprzyjemny, niepoprawny, a te dla niego są zbyt „ciasne”.
Rozstanie z wcześniej bliskimi osobami, które teraz utraciły tę intymność, może być bolesne.
Często nasze otoczenie zmienia się, gdy zmieniamy nasze nastawienie do niego. Na przykład chcę, żeby mój syn odniósł sukces. Oznacza to, że teraz widzę, że mu się nie powiodło. Musisz więc narysować swoją opinię o swoim synu, nauczyć się widzieć jego sukces.
Nie możemy zmienić naszego otoczenia. Każdy sam wybiera, jak żyć. Ale możemy zmienić nasz stosunek do tego, co nas otacza. Wtedy niektórzy ludzie po prostu odchodzą, podczas gdy inni nagle się zmieniają. To naturalny proces.
Ważne jest, aby pamiętać, gdy chcemy pomóc innym ludziom, że możesz pomóc tylko osobie, która Cię o pomoc poprosiła. W przeciwnym razie ten wpływ jest bez znaczenia. Etyka zawodowa tego nie popiera.
Jeśli czegoś lub kogoś nie lubię, to wiąże się to z czymś ostrym w mojej świadomości. I może być dla nas trudne, bez względu na to, jak bardzo się staramy, wyrobić na ten temat dobre wrażenie. Zaburza ostrość wrażenia. Na rysunku można to wyrazić w postaci ostrych narożników w liniach.
Czasami, wręcz przeciwnie, musimy dodać pikanterii np. osobie o zbyt miękkim charakterze. W tym przypadku może pomóc cieniowanie, a także zmieni się nastawienie otaczających go ludzi w stosunku do niego. Cieniowanie dodaje ekscytacji do stanu osoby. Ale tutaj ważne jest, aby pamiętać o środkach ostrożności. Mimo to cieniowanie to ostra figura i musisz być bardzo ostrożny. Cieniowanie może być używane tylko przez osoby, które dobrze radzą sobie ze swoim stanem.
Zrozum swój cel
Obecnie istnieje wiele różnych praktyk dotyczących odnajdywania swojego przeznaczenia. Ale skoro go szukasz, to nie widzisz. Oznacza to, że istnieją pewne ograniczenia, które można skutecznie usunąć za pomocą algorytmu usuwania ograniczeń. To może być cała sprawa.
Miejsce docelowe jest z definicji wstępnie przypisane. Nie znajduje się w środowisku zewnętrznym, ale głęboko w naszej podświadomości. Po usunięciu ograniczeń może to pokazać lekkość i estetykę rysunku, a następnie może służyć algorytm identyfikacji intencji. Pomoże Ci znaleźć kierunek, w którym możesz się przyjrzeć, a nawet udzielić jasnych odpowiedzi. Dzieje się to na różne sposoby.
W każdym razie odpowiedzi przychodzą, a rezultaty osiąga się, gdy temat jest „ciepły”, naładowany energią.
Przy osiągnięciach i wynikach dobrze jest pracować zgodnie z algorytmem cel-osiągnięcie-wynik i osią czasu. Wydobywają na powierzchnię treść duszy, osobowość człowieka.
Wzmocnij stworzony obwód neuronowy zasobami zewnętrznymi
Niektórzy użytkownicy pytają, czy można słuchać lub oglądać coś podczas rysowania. Nie możemy powiedzieć innym, co jest dla nich najlepsze, a co gorsze. Każdy ma swoją własną wolę.
Jakość wyniku w Neurografice zależy od odczuć odczuwanych pod koniec pracy. Innymi słowy: jakość rysunku tworzy jakość naszych wrażeń na dany temat. Kiedy praca sprawia Ci przyjemność, mózg odczytuje ją jako sygnał do realizacji tematu. Jeśli nadal istnieją negatywne myśli i uczucia, nie wszystkie ograniczenia zostały usunięte.
Dlatego jeśli to, czego słuchasz w momencie rysowania lubisz, dodaje Ci radości i jesteś w strumieniu dużej energii, to słuchaj swojego zdrowia, bo to, co słyszysz w momencie rysowania neurograficznego jest wplecione w Twój własny obwód neuronowy.
Odkryj bukiet skojarzeń
Przed przystąpieniem do rysowania wykonujemy ćwiczenie „20 słów w 2 minuty”, które aktywuje neurony połączone w taki czy inny sposób ze wskazanym tematem. Po tym nie ma potrzeby zapamiętywania tematu z naciskiem. Wręcz przeciwnie, dobrze jest nawet pozwolić otwierać się skojarzeniom. Co to dla mnie oznacza i jak ma się do tematu? To może być bardzo interesujące. W ten sposób przychodzą czasem bardzo nieoczekiwane wglądy.
Po wykonaniu ćwiczenia wstępnego aktywowane połączenia nerwowe są przenoszone na papier. A potem już tworzymy nowe połączenia, tworząc nieoczekiwane rozwiązania. Tutaj nic nie zależy od naszego myślenia, od tego, co myślimy w tej chwili. Monitorowanie twojego stanu jest ważne. Tutaj powinno być zachowane.
Naucz się czuć i rozumieć siebie
Neurografika to praktyka zarządzania doświadczeniami. Nasze uczucia, emocje i myśli silnie wpływają na rozwój naszego życia. Czasami oczekujemy zrozumienia od otaczających nas ludzi, ale często nie rozumiemy samych siebie.
W tym sensie Neurografika uczy, jak zwracać uwagę na siebie i kieruje do zrozumienia siebie. W procesie rysowania kierujemy się trzema punktami uwagi: ciało, dusza, intelekt (uczucia, emocje, myśli/wizja).
Problem polega na tym, że im bardziej człowiek jest wykształcony, tym lepiej wie, jak się kontrolować. Ale ta sama osoba może wcale nie rozumieć, czego chce i co czuje. Tyle kontroli przytłacza jego naturę. Co więcej, mówią nawet, że doświadczanie jakiegoś rodzaju emocji jest złe. Na przykład gniew. A człowiek ze wszystkich sił stara się uniknąć lub stłumić to uczucie. A to stopniowo przekłada się na różne choroby.
Neurografia zakłada, że w procesie rysowania obserwujemy siebie, swoje ciało i uczucia, myśli, emocje. I stopniowo zaczynamy rozumieć, co się w nas dzieje i dlaczego. Praktyka neurograficzna pomaga się otworzyć.
Otwarcie się oznacza bycie świadomym tego, co czujesz i uczciwe przeżywanie tego. Stopniowo pojawia się coraz większa pewność siebie. Otwiera się cały ocean uczuć i doświadczeń. Życie staje się bogate w wrażenia i wydarzenia. Nauczywszy się rozumieć siebie, znacznie łatwiej jest wybrać, którym uczuciem żyć, a które odpuścić lub zmienić.
Aby dotknąć jaźni…
Podstawowy algorytm Neurografiki jest zbudowany w taki sposób, że z każdym kolejnym krokiem algorytmu możesz zagłębiać się coraz głębiej w swoją podświadomość. Aż do poziomu osobowości, absolutu.
Miłość przychodzi z dołu do góry. To jest piramida świadomości. Absolut daje każdemu z nas ogromną ilość miłości i energii. Ale z powodu niektórych naszych ograniczeń nie możemy całkowicie przepuścić tego przepływu przez siebie. W tych miejscach powstają negatywne emocje i uczucia.
Neurografika umożliwia poprzez rysunek dotknąć energii jaźni, miłości absolutu. To jest punkt algorytmu – linie pola. Linie pola to linie siły. Można je również nazwać liniami duszy. Są to linie o bardzo głębokim poziomie energetycznym.
Na tym etapie rysowania ego się rozpuszcza. Nadchodzi pacyfikacja, dusza wchodzi w głąb. Jeśli pojawia się jakikolwiek opór, oznacza to, że gdzieś istnieją ograniczenia ego, które nie pozwalają ci rozpuścić się w boskim oceanie energii. To jak morze. Im bliżej powierzchni, tym więcej emocji. Im głębiej, tym spokojniej.
Łącząc się z absolutem poprzez linie pola, zaczynamy pojmować głębię świadomości i istnienia. A to zupełnie inny poziom i jakość życia.
Osiągać cele
Każda osoba ma cele. Tylko dla niektórych mogą być bardzo przyziemne, na przykład dosięgnąć kanapy i już nie wstawać. Inne są wysokie, duże i dalekie. Niektóre cele wymagają dużego wysiłku i zasobów, podczas gdy inne nie.
W Neurografice istnieje pojęcie przypadku, w którym rysujemy kilka rysunków na jeden temat, aż do uzyskania wyniku. I co tutaj najciekawsze, nie musisz pamiętać, gdzie skończyłeś, a co wydarzyło się ostatnim razem, od czego zacząć. Same neurony są zrozumiałe, ponieważ łączymy je w silne połączenia.
Wielu początkujących zastanawia się, jak spełniają się nasze marzenia. Wyobraź sobie kardiogram. Lekarz patrzy na tę zakrzywioną linię i natychmiast rozumie, gdzie dana osoba ma problem lub jest całkowicie zdrowa. Płuca można kontrolować wzdłuż linii oddychania. Możesz kontrolować serce, ciśnienie krwi. Kierownicy tworzą harmonogramy osiągnięć produkcyjnych w celu regulowania działalności całego przedsiębiorstwa. Itp. Innymi słowy, człowiek wie jak, skupiając się na wyglądzie linii, coś poprawić, aby to poprawić.
Podobnie, wzdłuż linii, możesz śledzić i korygować pracę mózgu i samego myślenia. Mózg działa na pięciu częstotliwościach: alfa, gamma, beta, delta i theta. Za pomocą linii neurograficznej możemy przedstawić dowolną częstotliwość. Dodaj aktywność lub daj komfort.
Linia neurograficzna kontroluje myślenie. Neuro jest połączony z mózgiem. Im więcej kresek neurograficznych narysujemy na dany temat, tym szybciej i sprawniej nasz cel i upragniony rezultat zostanie osiągnięty.
Ci, którzy rysują neurografię, wiedzą, jak spakować swoje marzenia, aby je spełnić. Szkoły medytacji pomagają człowiekowi otworzyć dostęp do swojej podświadomości. A czasami osiągnięcie w tym sukcesu zajmuje dużo czasu. I tutaj dzieje się to za pomocą algorytmu, a od pierwszego rysunku można osiągnąć nawet dużą głębię. A to tylko kilka godzin (każdy ma inny sposób).
Neurografika to praktyka wspierania projektów. Pomaga osiągnąć dowolne cele. Często podczas rysowania jednego tematu pojawiają się pomysły na inne tematy. To zawsze są dodatkowe możliwości. Powinny być spisane, aby można je było później narysować.
Źródło: https://www.neurograff.com/post/neurographic-capabilities-2
2 Replies to “Co może zrobić Neurografika. Część II”
Fajnego masz bloga i ciekawe na nim treści czy na serwerze wszystko sie zmieści ? pięknie frazujesz słowa zmuszasz przy tym do myślenia tym komentarzem życzę powodzenia 🙂
Bardzo ciekawy blog, rzeczowy i wyważony. Od dzisiaj zaglądam regularnie i subsbskrybuje kanał RSS. Pozdrowienia 🙂
Comments are closed.